Tel: +905079473333
E-Mail: info@webpromedya.com
The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

B2C Çözümleri ( Business to Customer )

The Web Pro, global ya da yerel olarak gerçekleştirdiği farklı büyüklükteki projeler sayesinde B2C ( Business to Customer ) alanında derin bir proje yönetim becerisine sahiptir.

"Başarılı bir yazılım projesi için; The Web Pro"

The Web Pro’nun profesyonel e-ticaret web tasarım uzmanları, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek çözümlere kadar dahili yönetim sistemlerine entegre oldukça yüksek seviyede özel e-ticaret çözümleri sunan geniş bir skalada e-ticaret programları inşa ederler.

E-ticaret tüm dünyada ve Türkiye’de büyük bir hızla büyümektedir. Alternatif bir satış kanalı olarak algılanan online mağazalar, artık şirketlerin ürünlerini tanıtıp sattığı, müşteri ilişkilerini yürüttüğü, kampanyalarını duyurduğu, aktif satış taktikleri izlediği, satış alışkanlıklarını ve hareketlerini analiz ettiği bir ortam haline gelmektedir. 7/24 lokasyon bağımsız alışverişin sunduğu verimlilikten faydalanmak isteyen şirketler ise bu konuda son teknolojiye sahip, kullanıcı dostu uygulamalara ihtiyaç duymaktadır.

The Web Pro imzalı online mağazalar; marka bilinirliğini global seviyeye ulaştırma imkanı, %100 güvenli ticaret, müşteri ilişkileri yönetiminin (CRM) en üst seviyede yapılabilmesi, 7/24 çalışırken minimum işgücü ve mağaza giderine sahip olması, sınırsız stok ve ürün gösterebilme imkanı, birden fazla online mağazayı tek bir merkezde yönetme, istenilen tasarımı uygulayabilme, her sisteme kolay entegrasyon imkanı gibi avantajlara sahiptir.

The Web Pro tarafından sağlanan B2C çözümlerinden bazıları;

• Özel Alışveriş (Private Shopping)
• Sosyal/Grup Alışveriş (Social/Group Shopping)
• İhale Sistemleri
• CRM Entegrasyon
• Fiyat Karşılaştırma Siteleri

SATIŞ EKİBİMİZE ULAŞIN!

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Firma bilgilerinizi giriniz
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Projenizi detaylandırın

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR…

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “