Tel: +905079473333
E-Mail: info@webpromedya.com
The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

HİZMETLER

The Web Pro; Tasarım, işlevsellik ve doğru pazarlama yöntemleri ile sizi hedeflerinize yakınlaştırır.

Yazılım Geliştirme, Dijital Pazarlama Çözümleri, Teknoloji Danışmanlığı, Tasarım Hizmetleri

Web Pro yazılım ve bilişim teknolojileri, proje yönetimi, e-ticaret ve süreç geliştirme alanlarında deneyimli profesyonellerden oluşan bir teknoloji firmasıdır.

YAZILIM GELİŞTİRME

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

-

B2C Çözümleri

-

B2B Çözümleri

-

Microsoft SharePoint Çözümleri

-

Özel Yazılım Çözümleri‎

-

CMS Çözümleri

-

Sosyal Medya Kampanyaları

-

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Web ve Mobil Site Çözümleri

-

Mobil Uygulama Çözümleri

-

Kampanya Yönetimi

-

Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

-

Web Analiz Danışmanlığı

-

Arama Motoru Optimizasyonu

-

Dijital PR

-

Online Marketing

-

TASARIM HİZMETLERİ

Mobil Uygulama Tasarımı

-
Mobil cihazların kullanım oranları günümüzde masaüstü bilgisayarların kullanım oranları geçmeye başlamıştır. Bu sebeple iyi tasarlanmış bir mobil uygulamaya sahip olmanızın oldukça önemlidir. SolvePark firması olarak sizlere kullanıcı dostu arayüze sahip ve kolay kullanılabilen mobil uygulamalar tasarlıyoruz.

Web Uygulama Tasarımı

-
Mobil uygulamalar dışında kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun websitelerine mobil cihazlar üzerinden erişmesinden dolayı da web projelerinizin için kullanıcıların rahat erişebileceği tasarımlar yaratıyoruz.

Wireframe Tasarımı

-
Tasarlamış olduğunuz başarılı ürünlerin ana özellikleri ile birlikte işlevselliklerini de ön plana çıkarmak için Wireframe tasarlamaya ihtiyacınız olmaktadır.

Geliştirme

-
Görsel tasarımların geliştirilmesi, kullanıcıların aklında yer edecek hizmetlere imza atabilmeniz için kritik bir öneme sahiptir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en üst düzey kalitede projelerinizi özenle tasarlayarak uygun hale getiriyoruz.

SATIN ALMA

Alan Adı Hizmeti

-

Barındırma Hizmeti

-

SSL Sertifikaları

-

Ürünlerimiz

Farklı sektörlerdeki ihtiyaçları derinlemesine inceleyerek geliştirdiğimiz kurumsal uygulamalarla, müşterilerimizin maliyetlerini düşürerek rekabet güçlerini arttırıyor ve başarılarına ortak oluyoruz...

WebPro CMS

Content Management System (CMS) günümüz web uygulamalarının olmazsa olmazı! WebPro CMS ise esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarının arkasında önemli bir rol oynuyor.

WebPro eCommerce

Günümüzün sanal ticaret platformlarında optimum çözümü elde etmek için geliştirilmiş olan WebPro e-Commerce, güvenli & hızlı altyapısı, dijital pazarlama araçları ve CRM entegrasyonlarıyla her sektör için kullanıma hazır.

WebPro eState

WebPro eState hazır emlak portalı hazırlanırken, emlakçıların tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. İnternet dünyasının bitmek tükenmek bilmeyen gelişimine uyum sağlamak adına, yenilikleri takip edip, WebPro emlak sitesini sürekli geliştirmekteyiz.

WebPro CRM

Müşteri segmentasyonundan esnek kampanya kurgularına kadar birçok standart CRM özelliğinin yanısıra, reklam mecralarınızın denetimi ve müşterilerinizin web ortamındaki hareketlerini analiz edebileceğiniz ileri seviye yetenekler ile donatılmış bir teknoloji çözümüdür.

Çözüm Ortaklarımız

Bizim gibi sektörde öncü teknoloji odaklı firmalarla birlikte çalışarak kurumsal uygulama, dijital pazarlama ve diğer alanlarda müşterilerimizin güçlerini arttırıp, başarılarına ortak oluyoruz.

Microsoft

Google

Adobe

Facebook

01. Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.

02. Yazılım Geliştirme

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip The Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

03. Teknoloji Danışmanlığı

The Web Pro olarak teknolojiyi sadece kullanmakla hiçbir zaman yetinmedik. Her zaman en iyi çözümlerin peşinde koşarak teknolojiyi müşterilerimiz için ulaşılabilir ve kullanışlı bir biçimde sunmayı hedefledik. Her zaman güncel kalmayı, gelişmeleri takip etmeyi bir zorunluluk olarak gördük ve edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize aktarmayı bir görev bildik.

04. Tasarım Hizmetleri

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir. Geliştirdiğiniz yazılımın ne kadar kompleks özelliklere sahip olduğu bu noktada önemli değildir. SolvePark olarak başarılı projelerin kullanıcılar tarafından da başarılı bulunmasının önemli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?