The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

Dijital Pazarlama Çözümleri

"The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor."

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır.

Yazılım Geliştirme

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir.

Teknoloji Danışmanlığı

The Web Pro olarak teknolojiyi sadece kullanmakla hiçbir zaman yetinmedik. Her zaman en iyi çözümlerin peşinde koşarak teknolojiyi müşterilerimiz için ulaşılabilir ve kullanışlı bir biçimde sunmayı hedefledik.

Tasarım Hizmetleri

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir.

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

Web Sitesi ve Mobil Site Çözümleri

The Web Pro, Dijital Pazarlama başlığı altında sunduğu hizmetlerden biri olan web sitesi ve mobil site çözümlerinde, şirketlerin dijital platformlardaki kurumsal ihtiyaçlarını projelendirmektedir.

Mobil Uygulama Çözümleri

The Web Pro tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 ve diğer mobil işletim sistemleri...

B2C Çözümleri
B2B Çözümleri

Kampanya Yönetimi, Mikrositeler ve Oyunlar

Gerçekleştirilen projelerde; fikir, tasarım ve uygulamanın mükemmelliği kadar kampanya yönetiminin de en iyi şekilde yapılması gerektiğinin bilincinde olan The Web Pro, şirketler için mikrositeler, sosyal medya...

Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi

Sosyal Medya içerik hizmeti sunarken, dünyaya müşterilerinin penceresinden bakabilmek konusunda deneyimli olan The Web Pro, şirketlerin kurumsal dilini kullanarak onları dijital dünyada en doğru şekilde temsil etmektedir.

Microsoft SharePoint Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Web Analiz Danışmanlığı

The Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

The Web Pro, sunduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

UI & UX Optimizasyonu

Projelerin tasarım süreçleri, ürünün hedef kitlesinin göz önünde bulundurulması ile başlar. Tasarımların ise her zaman içgüdüsel hareketlere bağlı kalmaksızın, istatistiksel verilere dayanarak yapılması gerekir. Çeşitli UI UX optimizasyonu teknikleriyle hedef kitlenin davranışlarını etkili bir biçimde analiz edilerek verilere çevirebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Dönüşüm Optimizasyonu

İnternet kullanıcılarının internet sayfanızı hangi şekilde kullandıklarının ve ısı haritasının çıkarılıp detaylı bir şekilde analiz edilmesi dijital pazarlama ve dönüşüm süreçleri için oldukça önemlidir. Kullanılabilirlik testi yaparak, müşterilerinizin sizin hakkınızda gösterdiği davranışları tamamen ortaya çıkartabilirsiniz.

İçerik Yönetimi Hizmeti

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte, web sitesi içeriklerinin önemi gün geçtikçe artmakta, kullanıcıların daha çok sayıda bilgiye ve kaynağa ulaşmak istediği günümüz dünyasında, mevcut web sitelerinin sürekli güncellenmesi ve özgün içerikler girilmesi gerekmektedir. Web sitelerini benzerlerinden ayıran, daha fazla kullanıcıya ulaşma fırsatı veren, güncel olması ve özgün içerikler sunmasıdır. İçerik yönetimi tam da bu noktada ortaya çıkmış çalışma alanıdır.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

İçerik Pazarlama

Arama motorları bir internet sitesini değerlendirirken her zaman içeriklerin ve ürün tanıtımlarının doğru şekilde kullanıldığına emin olmak isterler. İçeriklerin etkili biçimde kullanılması bu açıdan ele alındığında arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmeniz için içeriklerin kullanımı oldukça önemli bir konu haline gelmektedir.

Medya Planlama

Firmanızın çalışmaları için yaratılan stratejik planlamanın ikinci etabında medya planlama çalışmaları yer almaktadır. Medya planlama çalışmaları kapsamında ise farkındalık yaratmak, veri elde etmek ve satışın sağlanması gibi çeşitli amaçlar bulunmaktadır.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Programatik Satın Alma - RTB

Son zamanlarda sıkça duyduğunuz ve oldukça popüler olan "programatik satın alma (programmatic buying)", daha önce belirlenmiş belirli kural veya kurallar/kriterler zincirinde reklam alımlarının ve medya enventarinin optimizasyonunun yapılması işlemine verilen isimdir.

Online İtibar Yönetimi

Google veya herhangi bir arama motorunda isminiz, markanız veya ürününüz hakkında karşınıza görmek istemediğiniz rahatsız edici içeriklerle mi karşılıyorsunuz? Cevabınız "Evet" ise, itibar yönetimi konusunda 18 senelik tecrübeye sahip ekibimizle arama sonuçlarını iyileştirip, yüzünüzü güldürelim.

CMS Çözümleri

Digital Marketing

Değişen ve gelişen internet dünyasında şirketlerin en büyük ihtiyacının güvenilir bir iş ortağı olduğunun bilinciyle hareket eden The Web Pro, dijital pazarlama alanında da müşterilerini uzun vadeli iş ortakları olarak değerlendirmekte ve teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerden ve trendlerden müşterilerini haberdar ederek onlar adına sürekli yeni projeler üretmeyi kendisine görev edinmektedir.

DİJİTAL DENEYİMLERLE FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.