The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

i-Genius Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.

"Başarılı bir yazılım projesi için; The Web Pro"

i-Genius The Web Pro’nun 2000 yılından bu yana yapmış olduğu yüzlerce CMS’den elde ettiği tecrübeler sonucu geliştirdiği kurumsal web içerik yönetim sistemidir.Tek noktadan birçok farklı dildeki içeriğin sorunsuzca yönetimini sağlayan bu yapı; güvenlik, performans ve arama motoru optimizasyonu alanlarında da üst seviyede bir teknoloji altyapısı ile desteklenmektedir.
Diğer sistemlerle kolayca entegre edilebilen i-Genius, birden fazla domaini üzerinde bulundurmasının yanı sıra tek bir kurumsal web içerik yönetimi sistemi üzerinde firmanıza ait bütün web portallerini yönetebilmenize olanak sağlar. Bu portaller web siteleriniz, mikro siteleriniz gibi farklı web varlıklarınız olabilir.

Responsive özelliği sayesinde web siteleri ve mobil cihazlarınız için farklı interaksiyonlarda cihaz spesifik çalışır.

Sayfalar üzerindeki içerik yerleşiminin kolayca değiştirilmesine olanak veren widget mantığı ile sürükleyip bırakarak tasarım üzerinde hızlı değişiklikler yaparak aynı altyapı üzerinde farklı görünümde sayfalar elde etmeniz mümkün olur.
Kullanıcı kolaylığının ön planda tutulduğu yönetici paneli sayesinde kullanıcılar diledikleri gibi foto ve video galeriler oluşturabilir, fotoğraflar üzerinde boyutlandırma ve editleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunların farklı cihazlar ya da ekran boyutlarında ki öngörünümlerini elde edebilir.

i-Genius web siteleriniz üzerinde kampanya yönetimine olanak verir. Gelişmiş SEO uyumluluğu, Analytics ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde sizi web dünyasında rakiplerinizden kolayca bir adım öne çıkarmayı başarır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

i-Genius Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi hakkındaki sorularınıza cevap veya daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızdan daha detaylı öneriler almak veya atölye çalışmalarımızdan birine katılmak mı istiyorsunuz?

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Firma bilgilerinizi giriniz
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Projenizi detaylandırın

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR…

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

HİZMETLERİMİZ

YAZILIM GELİŞTİRME

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip The Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.