The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

Microsoft SharePoint Çözümleri

Microsoft Share Point, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, döküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı ile sağlayan platformdur.

"Başarılı bir yazılım projesi için; The Web Pro"

Şirketlerin intranet, extranet ve internet portal ihtiyaçlarının yanında, kurumsal bilgi havuzunu efektif kullanabilmesi ve yönetebilmesi hem maliyeti yüksek hem de zaman alan çalışmalardır.

Microsoft SharePoint, portal alt yapısı ile tüm kurumsal iş akışlarının elektronik ortama taşınabildiği, doküman yönetim sistemine sahip, diğer uygulamalarla entegre olabilen ve tüm bunları ölçeklenebilir ve güvenilir bir altyapı ile sağlayan bir platformdur. Ayrıca SharePoint, şirketlerin dijital pazarlama alanında öne çıkmalarını sağlayacak şık ara yüzleri sayesinde web site altyapısı olarak da sıkça kullanılmaktadır.

Microsoft SharePoint’in sağladığı avantajlar;

  1. Şirket çalışanları için bilgi merkezi sunma ve birlikte çalışma ortamı sağlama
  2. Gelişmiş arama özelliğiyle bilgiye hızlı ve kolay ulaşım
  3. Web içerik yönetimi sayesinde yönetilebilir internet siteleri sağlayabilme
  4. Microsoft Office ailesi ile tam entegre bir çalışma alt yapısı sağlayabilme
  5. Raporlama uygulamaları ile kurumsal verinin işlenebilmesi ve son kullanıcıya sunulabilmesi
  6. Kayıt yönetimi ve dijital imza ile resmi evrak yönetimi yapabilme
  7. İş akışları ve kayıt yönetimine bağlanabilen merkezi doküman yönetimi yapabilme
  8. İş ortakları ve bayiler gibi şirket dışı noktalar ile tek bir ara yüzden haberleşme

The Web Pro, çok çeşitli yazılım platformlarında deneyimli geniş yazılım ekibi, ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip şirketlere en uygun çözümü sunma konusunda deneyimli iş analistleri ve proje yöneticilerinin yanı sıra sahip olduğu interaktif ajansı ile SharePoint projelerinde de müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti sağlamaktadır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Microsoft SharePoint Çözümleri hakkındaki sorularınıza cevap veya daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızdan daha detaylı öneriler almak veya atölye çalışmalarımızdan birine katılmak mı istiyorsunuz?

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Firma bilgilerinizi giriniz
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Projenizi detaylandırın

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR…

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

HİZMETLERİMİZ

YAZILIM GELİŞTİRME

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.