The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

TEKNOLOJİLER VE İLKELER

Web Pro’da, genellikle mevcut teknolojinin sınırlarını zorlayan fikirlerin ve ürünlerin peşinden gideriz. Sorumlu davranan bir şirket olarak, her yenilikte kullanıcılarımız için uygun gizlilik ve güvenlik düzeyi dengesinin sağladığından emin olmak amacıyla çok çalışırız. Gizlilik İlkelerimiz, şirketimizin her düzeyinde alınan kararlarda yol göstericidir. Bu sayede ülke genelindeki bilgileri düzenleme misyonumuzu gerçekleştirirken, kullanıcılarımızın güvende olmalarına ve kontrolü ellerinde tutmalarına da yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikası ve İlkeler

Web Pro’da, genellikle mevcut teknolojinin sınırlarını zorlayan fikirlerin ve ürünlerin peşinden gideriz. Sorumlu davranan bir şirket olarak, her yenilikte kullanıcılarımız için uygun gizlilik ve güvenlik düzeyi dengesinin sağladığından emin olmak amacıyla çok çalışırız. Gizlilik İlkelerimiz, şirketimizin her düzeyinde alınan kararlarda yol göstericidir. Bu sayede dünya genelindeki bilgileri düzenleme misyonumuzu gerçekleştirirken, kullanıcılarımızın güvende olmalarına ve kontrolü ellerinde tutmalarına da yardımcı olabiliriz.

Hizmet verdiğimiz “Yazılım, Danışmanlık, Dijital Pazarlama, Akıllı iş çözümleri, Bulut Bilişim danışmanlık ve uygulama” alanında koşulsuz müşteri memnuniyetiile sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamaya yönelik, iş, yasal ve düzenleyici (regülasyon) gereksinimleri ile müşteri sözleşmelerine ilişkin güvenlik yükümlülüklerini dikkate alan, sürdürülebilir ve risk değerlendirmesi ile risk yönetimi esaslı bir bilgi güvenliği yönetim sistemi ile sektörün seçilen lider kuruluşu olmak ve toplam kalite yönetimini sürekli kılmak,

  • Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuat ve diğer bağlayıcı düzenlemelere uygun hareket ederek, Çevre – İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli gelişimini sağlamak.
  • Faaliyetlerini yürütürken, enerji ve kaynak kullanımını minimuma indirmek için önlemler almak ve Atıkları kontrol altında tutarak, hava, su ve toprağın kirlenmesini en aza indirmek,
  • Kuruluşumuzun iş Felsefesinin temel değerleriyle, müşterimizin iş kalitelerini iyileştirecek, verimlilik ve karlılıklarını yükseltecek üstün kalitede ve değerde hizmetler sunmak,
  • Müşterilerine değer katan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri odaklı hizmetler sunmak,
  • İnsana yatırım yaparak çalışan mutluluğu ve motivasyonunu sağlamak,
  • Hizmet öncesi ve sonrası gerekli analizleri yaparak müşteri sadakatini arttırmak

Ayrıca; Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini geliştirmek ve çalışanlarımızın kişisel beceri ve bilgilerini kuruluşumuzun yararına kullanabilmek için uygun ortamları yaratmak, çalışanlarımızın yönetime katılmalarının önünü açmak ve uygun ortamları sağlamak, çalışanlarımızdan gelecek eğitim taleplerine olumlu cevap vermek, çalışanlarımızın aileleri ile birlikte diğer çalışanlarımızla bir araya gelebilme ortamlarını desteklemek ve geliştirmek, çalışanlarımızın gerek mesleki – kültürel – sosyal gerekse de sendikal örgütlenmelerinin önünü açmak ve geliştirmek, çocuk işçi çalıştırmamak, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmamak, bütün çalışanlara adil ücret ve çalışma saatleri ile çalıştığı sürelerin ücretini yasal gereklere uyarak karşılamak, yasal izin ve dinlenme sürelerine riayet etmek, çalışanlarımıza insanca davranmak ve aile bireyleri de dahil olmak üzere çalışanlarımızın sağlık ve yaşam koşullarının en üst düzeyde sağlanmasına destek olmak, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizde rüşvet ve benzeri yolları kesinlikle kullanmamak, bizi denetleyecek olan kamu görevlileri ile ticari bir ilişki kurmamak rakiplerimizle iş etiği çerçevesinde bir rekabet yürütmek, müşteri bilgilerinin gizliliğine önem vermek, fikri mülkiyet haklarına uymak ve lisanssız yazılım kullanmamak, tedarikçilerimiz ile birlikte topyekun olarak sürekli gelişmeye yönelmek, Firmamızın etik ilkeleri arasındadır.

Son Güncelleme tarihi: 22 Ağustos 2018

DİJİTAL DENEYİMLERLE FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

BİZE ULAŞIN

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz detayları yazınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Merkez ofis, Alanya / Antalya

(90) 507-947-3333