The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Bu metin, www.webpromedya.com sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

Terms of use agreement

Bu metin, www.webpromedya.com sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

1- Şartların Kabulü : Üyeler webpromedya.com sitesine girmekle webpromedya.com kullanım şartlarını ve E-pazar yeri kurallarını kabul etmiş sayılır. Üyeler hiçbir şekilde anılan şartları ve kuralları bilmediğini iddia edemez.

2- Ücret Politikası: webpromedya.com te ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme, hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

3- Tek Tıkla Hızlı Ödeme : Kredi kartı ile yapılan ödemelerde; Kredi kartı bilgileri Müşteri onayı sonrası webpromedya.com altyapısında tutulmadan “Tek Tıkla Hızlı Ödeme” seçeneği için banka altyapısında saklanacak şekilde tanımlanır ve sonraki ödeme işlemlerinde kullanıma açılır. Müşteri tanımlama ayarlarını https://www.webpromedya.com/ adresindeki Tek Tıkla Hızlı Ödeme sayfasından değiştirmek , aktif durumdan pasif hale getirme hakkına sahiptir.

Düzenli Ödeme : Tek Tıkla Hızlı Ödeme ile tanımlanan Kredi Kartı bilgileri; Müşterinin Onay vermesi sonrası mevcut ürünlerinin otomatik yenileme işlemleri için “ Düzenli Ödeme ” adı altında tanımlaması yapılarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri tanımlama ayarlarını https://www.webpromedya.com/ adresindeki Tek Tıkla Hızlı Ödeme sayfasından değiştirme , aktif durumdan pasif hale getirme hakkına sahiptir.

4- Faturalama: internet hizmetleriyle ilgili muhtelif ticari faaliyetler( alanadı kaydı ile ilgili işlemler, web bulundurma, e-posta, server kiralama & server bulundurma, arama motorları kaydı, vb.), merkezi Amerika’nın Delaware Eyaletinde kurulu, ICANN (The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers)’ e akredite bir kaydedici (Registrar) olan Reg2C.com Inc. bünyesinde sunulmakta olup, bu hizmetlerin karşılığı ödemeler, adı geçen Şirket tarafından online olarak faturalandırılmaktadır. Elektronik pazaryeri işletmeciliği, yazılım, marka tescili, online eğitim, ve diğer hizmetleriyle ilgili ticari faaliyetlerini merkezi İstanbul’da bulunan webpromedya.com A.Ş. bünyesinde sunulmakta olup, faturalama işlemleri de söz konusu şirket tarafından yapılmaktadır.

5- Kapsam:webpromedya.com sadece bir buluşma noktasıdır ; Sitemiz, firmalar ve bireyler için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenilirliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirip getirmemesinden sorumlu değildir. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan web hosting ve alan adı tescil işlemlerinden doğabilcek tüm itilaflardan ve bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin doğruluğundan ilgili firmalar sorumludur. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan webpromedya.com sorumlu değildir.

6- Alan adı yenileme ve silme: webpromedya.com hizmetinin, iptal edilen ve bu Sözleşme’de verilen süreler içinde yenileyemediğiniz alan adlarından sorumlu tutulmayacağını kabul edersiniz. Herhangi bir koşulda, alan adınızı zamanında yenileyemezseniz ek ücretler geçerli olabilir. Alan adı kaydınızla birlikte gizlilik hizmetlerine, otomatik yenileme hizmetine kaydolduysanız, alan adı kaydınızın yenilenme zamanı geldiğinde, önceden iptal etmediğiniz sürece bu hizmetler otomatik olarak yenilenir ve geçerli ek yenileme ücretleri için sizden ödeme alınır. Bu Sözleşme’de belirtilen süreler içinde alan adınızı yenilememeniz durumunda, webpromedya.com‘in, kendi takdirine bağlı olarak, süresi dolmuş alan adınızı sizin adınıza yenileyebileceğini kabul edersiniz. webpromedya.com, süresi dolmuş alan adınızı sizin adınıza yenilemeye karar verirse Yenileme için Yetkisiz Kullanım Süreniz mevcuttur; bu süre içinde yenileme için webpromedya.com ücretlerini ödeyebilir ve alan adınızı saklayabilirsiniz. Yenileme için Yetkisiz Kullanım Süresi şu anda beş (5) gündür ancak bu Sözleşme’nin şartları kapsamında değişikliğe tabidir. Yetkisiz Kullanım Süresi sırasında yenileme için webpromedya.com tarafına ücret ödememeniz durumunda, alan adınız Askıya alınır ve silinmek üzere işaretlenir. Bundan sonra, alan adınızın süresi dolan bir alan adı açık artırması teklifine tabi olmaması ve webpromedya.com kurtarma ücreti ödemeniz şartıyla, alan adınızı kullanmak için 30 güne kadar bir kurtarma süresi olabilir. Kurtarma ücreti şu anda 295 TL tutarındadır ve bu Sözleşme’nin şartları kapsamında değişikliğe tabidir. Ödeme ile kurtarma amaçlı 30 günlük süre sona ermeden önce alan adınızı kurtarmazsanız webpromedya.com kendi takdirine bağlı olarak alan adınızı silebilir veya sizin adınıza başka bir alan adı sahibine transfer edebilir. Kurtarma süresi boyunca alan adınız park edilebilir. Alan adınızın silinmesi durumunda Kayıt, webpromedya.com tarafına kullanma ücreti ödeyip alan adınızı kullanmaya devam edebileceğiniz 30 günlük bir Kullanma Süresi sunar. Kurtarma ücreti şu anda 295 TL tutarındadır ve bu Sözleşmenin şartları kapsamında değişikliğe tabidir. Alan adınızı Kaydın Kullanma Süresi sonuna kadar kullanmaya devam etmemeniz halinde Kayıt tarafından ilk gelenin kaydedebileceği şekilde kullanıma sunulur.

7-Üye Bilgileri: Üye Bilgileri; kayıt sırasında webpromedya.com’e girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, webpromedya.com bilgilerin online dağıtımı sağlar. webpromedya.com’e veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inanılan bilgiler webpromedya.com tarafından tamamen veya kısmen yayından kaldırılır. webpromedya.com’e bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.

7.1- Kayıt Şartları: webpromedya.com’e kaydolmanız halinde a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, b)üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. webpromedya.com, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silme yetkisine sahiptir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

7.2- Kullanıcı Adı ve Şifre: Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca a)Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda webpromedya.com’i uyarmak, b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden webpromedya.com sorumlu değildir.

7.3- Üye Bilgilerinin Nitelikleri: webpromedya.com’teki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

a) Sahte, çalıntı olmaması,
b) Üçüncü şahsın hiçbir tescil hakkı, telif, marka, patent ve endüstriyel tasarım hakkı vb. haklarını ihlal etmemesi,
c) Yasalara aykırı olmaması (Tüketicinin Koruması Hakkında Kanun, Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu, Türk Ticaret Kanunu vb.)
d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi
e) Hakaret, iftira, küfür ve üçüncü şahısları küçük düşürücü ibarelerin olmaması,
f) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
g) Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

8- Üyelerin Devrettiği Haklar: Bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, umuma iletim hakkını vermiş sayılırsınız.. Ayrıca ÜYELER, iş bu sitede yer alan tüm ürünlerinin, webpromedya.com tarafından, aynı amaçla, sınırlı sayıda olmaksızın aynı kapsamdaki başkaca e-ticaret sitelerinde de yayınlanmasını kabul eder.

9- Gizlilik : webpromedya.com, 7. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

10- Üyelerin Yükümlülükleri:webpromedya.com sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerin işleyişini herhangi bir yazılım, bilişim aracı vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

11- İade: Üyeler web adresi ve domain name gibi kişiye has düzenlenen hizmetlerin iadesini Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Yönetmeliğ?in 8. maddesi uyarınca talep edemez.

12- Kuralların İhlali : webpromedya.com, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, tüm yasal yollara başvurabilir.

13- webpromedya.com sağladığı tüm ürün ve hizmetlerdeki değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Son güncelleme: 22.08.2018

DİJİTAL DENEYİMLERLE FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

BİZE ULAŞIN

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Bize ulaştırmak istediğiniz detayları yazınız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Merkez ofis, Alanya / Antalya

(90) 507-947-3333