The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

The Web Pro, sunduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

"Dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyoruz."

Günümüzde web, bir ürün ya da servisi hedef kitlesiyle hızlı ve ekonomik yoldan buluşturmanın önemli bir aracıdır. Bir web sitesinin niteliği, hedef kitlesi tarafından bulunabilirliği ile paralel değerlendirilir. Bu noktada web sitesi hedef kitlesinin oluşturduğu trafiğin hacminin ve kalitesinin geliştirilmesi için yapılması gereken işlerin bütünü SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kavramını oluşturur.

The Web Pro, sunduğu SEO Danışmanlığı ile web sitelerin hedef kitleleriyle buluşmasını ve daha “bulunabilir” olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

The Web Pro tarafından SEO Danışmanlığı kapsamında sunulan hizmetler;

  • SEO Durum Analizi: Bu hizmet, web sitesinin var olan arama motorları sonuçları baz alınarak değerlendirilmesi, raporlanması ve yapılabilecekler konusunda bir yol haritasının hazırlanması aşamalarını kapsar.
  • Anahtar Kelime Analizi: Web sitesinin varoluş misyonu gözetilerek, ürünün ya da servisin hedef kitlesine ulaşmasında ve içeriğin oluşturulmasında kullanılacak anahtar kelimelerin analizinin ve kullanım tavsiyelerin oluşturulması aşamalarını kapsar.
  • SEO Dostu Altyapı Geliştirme: SEO durum analizi raporları ve oluşturulacak yol haritası baz alınarak site üzerinde gerçekleştirilecek teknik-teknolojik iyileştirmeleri kapsar.
  • İçerik Geliştirme: Arama motorları açısından özgün içerik her zaman değerlidir. Bu çerçevede anlamlı ve özgün içeriklerin oluşturulması hizmetini kapsar.
  • Optimizasyon Eğitimi: SEO konusunda ihtiyaç duyulması halinde verilecek eğitim ve eğitim ile ilgili dokümantasyon aşamalarını kapsar.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu hakkındaki sorularınıza cevap veya daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızdan daha detaylı öneriler almak veya atölye çalışmalarımızdan birine katılmak mı istiyorsunuz?

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Firma bilgilerinizi giriniz
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Projenizi detaylandırın

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR…

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

HİZMETLERİMİZ

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.