The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

HİZMETLER

Web Pro; Tasarım, işlevsellik ve doğru pazarlama yöntemleri ile sizi hedeflerinize yakınlaştırır.

Yazılım Geliştirme, Dijital Pazarlama Çözümleri, Teknoloji Danışmanlığı, Tasarım Hizmetleri

Web Pro yazılım ve bilişim teknolojileri, proje yönetimi, e-ticaret ve süreç geliştirme alanlarında deneyimli profesyonellerden oluşan bir teknoloji firmasıdır.

PRO Services

Web Pro yazılımları, doğru yönlendirme ve detaylı bir IT yol haritası ile işinizde devrim yaratabilir ve her alanda süreçlerinizi sadeleştirebilir.

01. Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.

02. Yazılım Geliştirme

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip The Web Pro, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır.

03. Teknoloji Danışmanlığı

The Web Pro olarak teknolojiyi sadece kullanmakla hiçbir zaman yetinmedik. Her zaman en iyi çözümlerin peşinde koşarak teknolojiyi müşterilerimiz için ulaşılabilir ve kullanışlı bir biçimde sunmayı hedefledik. Her zaman güncel kalmayı, gelişmeleri takip etmeyi bir zorunluluk olarak gördük ve edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize aktarmayı bir görev bildik.

04. Tasarım Hizmetleri

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir. Geliştirdiğiniz yazılımın ne kadar kompleks özelliklere sahip olduğu bu noktada önemli değildir. SolvePark olarak başarılı projelerin kullanıcılar tarafından da başarılı bulunmasının önemli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz.

PRO ÜRÜNLER

Farklı sektörlerdeki ihtiyaçları derinlemesine inceleyerek geliştirdiğimiz kurumsal uygulamalarla, müşterilerimizin maliyetlerini düşürerek rekabet güçlerini arttırıyor ve başarılarına ortak oluyoruz...

PRO CMS

Content Management System (CMS) günümüz web uygulamalarının olmazsa olmazı! WebPro CMS ise esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarının arkasında önemli bir rol oynuyor.

PRO TİCARET

Günümüzün sanal ticaret platformlarında optimum çözümü elde etmek için geliştirilmiş olan WebPro e-Commerce, güvenli & hızlı altyapısı, dijital pazarlama araçları ve CRM entegrasyonlarıyla her sektör için kullanıma hazır.

PRO EMLAK

WebPro eState hazır emlak portalı hazırlanırken, emlakçıların tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. İnternet dünyasının bitmek tükenmek bilmeyen gelişimine uyum sağlamak adına, yenilikleri takip edip, WebPro emlak sitesini sürekli geliştirmekteyiz.

PRO CRM

Müşteri segmentasyonundan esnek kampanya kurgularına kadar birçok standart CRM özelliğinin yanısıra, reklam mecralarınızın denetimi ve müşterilerinizin web ortamındaki hareketlerini analiz edebileceğiniz ileri seviye yetenekler ile donatılmış bir teknoloji çözümüdür.

PRO ÇÖZÜM

Size Dünya Çapında Kapsamlı Destek Sunuyoruz Hangi sektörde veya bölgede faaliyet gösteriyor olursanız olun, A’dan Z’ye tüm çözümlerinizle ilgileniyoruz. Süreçlerinizi analiz ve optimize etmekten ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş sistemlerin devreye alınmasına, sistem ortamınızın servis ve bakımına kadar her çözüm buna dahil.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Hizmetler ve Ürünler hakkındaki sorularınıza cevap veya daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızdan daha detaylı öneriler almak veya atölye çalışmalarımızdan birine katılmak mı istiyorsunuz?
Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.