The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

Tasarım Hizmetleri

" Web Pro, yeni nesil tasarım"

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır.

Yazılım Geliştirme

Günümüzde yerel piyasada marka bilinirliğini artırmak ya da uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir.

Teknoloji Danışmanlığı

The Web Pro olarak teknolojiyi sadece kullanmakla hiçbir zaman yetinmedik. Her zaman en iyi çözümlerin peşinde koşarak teknolojiyi müşterilerimiz için ulaşılabilir ve kullanışlı bir biçimde sunmayı hedefledik.

Tasarım Hizmetleri

Son kullanıcıya ulaşan tasarımlarınızın, kullanıcıların keyif almadığı ve hizmetinizin sağlıklı bir şekilde sunulmadığı durumlarda en başarılı projeleriniz bile başarısızlık ile sonuçlanabilir.

Tasarım, Eğitim ve Destek Hizmetleri

Uzman ve profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte projelerinizi detaylı şekilde analiz ederek kullanabileceğiniz en uygun uygulamaları hiçbir platforma bağlı kalmaksızın sizlere sunuyoruz. Daha yüksek erişilebilirlik ile birlikte son kullanıcıya daha keyifli bir deneyim yaşatacak projelerinizin oluşması için sizlere hizmet veriyoruz. Kullanıcıların en kısa sürede hizmetlerinize ulaşabilmesi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil cihazların kullanım oranları günümüzde masaüstü bilgisayarların kullanım oranları geçmeye başlamıştır. Bu sebeple iyi tasarlanmış bir mobil uygulamaya sahip olmanızın oldukça önemlidir. SolvePark firması olarak sizlere kullanıcı dostu arayüze sahip ve kolay kullanılabilen mobil uygulamalar tasarlıyoruz.

Web Uygulama Tasarımı

Mobil uygulamalar dışında kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun websitelerine mobil cihazlar üzerinden erişmesinden dolayı da web projelerinizin için kullanıcıların rahat erişebileceği tasarımlar yaratıyoruz.

B2C Çözümleri
B2B Çözümleri

Wireframe Tasarımı

Tasarlamış olduğunuz başarılı ürünlerin ana özellikleri ile birlikte işlevselliklerini de ön plana çıkarmak için Wireframe tasarlamaya ihtiyacınız olmaktadır.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Microsoft SharePoint Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Logo Tasarım

Firmanızı ve kurumsal kimliğinizi insanların aklında yer edecek şekilde tasarlarsanız, daha etkileyici ve etkin bir logoya sahip olursunuz. Böylelikle firmanız insanların akıllarında daha iyi yer edeceği için firmanızın prestiji artmaya başlar.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Web siteniz, firmanızın kurumsal kimliğinin dijital platformlarda bir yansımasıdır. İnternet ortamında erişilebilirlik ve ticari amaçlarınızın gerçekleşmesi ile birlikte mevcut müşteri portföyünüzü de geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem web sitenizdir.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Landing Page Tasarımı

Landing sayfaları dijital faaliyetlerinizle iç içe bir çalışmadır. UI / UX, görsel tasarım, arayüz tasarımı, web analizi ve dijital pazarlama alanında uzman bir ekip tarafından oluşturulup hayata geçirilmelidir. SolvePark Teknoloji AŞ olarak tecrübemizle fikirlerinizi görselleştirip, dijital kampanyalarında kullanıcılara doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım

Sayfanızın genel bir konseptini belirleyerek, giriş sayfanızdan bütün alt sayfalarınıza kadar konsepte ait tasarımlar ile bir bütünlük içerisinde Web sayfalarınızı tasarlıyoruz.

CMS Çözümleri
Özel Yazılım Çözümleri

Geliştirme

Görsel tasarımların geliştirilmesi, kullanıcıların aklında yer edecek hizmetlere imza atabilmeniz için kritik bir öneme sahiptir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en üst düzey kalitede projelerinizi özenle tasarlayarak uygun hale getiriyoruz.

Tasarım Hizmetleri

Günümüzde ciddi, profesyonel, yenilikleri takip ederek çalışmayı ilke edinmiş bir firmanın aynı ciddiyetle çalışan bir destek firmasına ne derece ihtiyaç duyduğu açıkça bilinmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana tek hedefimiz; profesyonel, kaliteli destek ve eğitim hizmetleri vermektir. Bu hedefimize ne derecede ulaştığımız, destek verdiğimiz firmaların memnuniyeti ile anlaşılmaktadır. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak müşterimize her zaman daha profesyonel, daha kaliteli, daha güncel destek vermeye devam ediyoruz.

DİJİTAL DENEYİMLERLE FİKİRLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.