The Web Pro, dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyor

Web Analiz Danışmanlığı

Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

"Dijital pazarlama stratejinize ışık tutuyoruz."

The Web Pro’un web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web siteleri günümüzde müşterilere ulaşmak için güçlü bir araçtır. Web sitelerine yapılan gerek teknik gerek pazarlama yatırımlarının en iyi şekilde geri dönüşümünün sağlanabilmesi için web ölçümlemesi gerekir. Yapılan ölçümlerin ışığında sonuca yönelik, kurumsal hedef ve stratejiyi destekleyecek bir analiz yapılması ise şarttır. Web analiz danışmanlığı, şirket için önemli başarı kriterlerine göre belirlenen kanalların ölçümlenmesi ve bu ölçümlere göre web sitesini geliştirici ve iyileştirici analizin yapılmasını kapsar. Böylece, şirketler doğru online pazarlama stratejilerinin uygulamak için gerekli verilere sahip olur.

The Web Pro\\’nun web analizi konusunda deneyimli ekibi, şirketlere, pazarlama girişimlerini güçlendiren ve daha yüksek dönüşüm sağlayan web sitelerine sahip olmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Adobe Digital Marketing – Omniture

SiteCatalyst, online pazarlama yazılım üreticileri arasında liderliğe yükselen Omniture\\’ın ilk ve en yaygın olarak bilinen yazılımı, üst segment bir web analizi uygulaması olarak bilinmektedir. 2009 yılında Adobe’un bünyesine katılmasının ardından, Adobe Digital Marketing Suite – online pazarlama optimizasyon uygulamalarının bir parçası olarak hizmet vermektedir.

Adobe Digital Marketing Suite online stratejiler ve pazarlama girişimleri hakkında gerçek zamanlı ve sonuç odaklı bilgi sunmaktadır. Web siteleri üzerinden en karlı yolları tanımlamaya, ziyaretçilerinin mevcut ve diğer siteler üzerindeki eğilimlerini belirlemeye ve online pazarlama kampanyalarının başarılarını ölçmeye yardım etmektedir. Adobe Digital Marketing Suite ile tüm online ve çok kanallı girişimler tek bir yerden ölçülebilir, analiz edilebilir ve geliştirilebilir.

Adobe Digital Marketing Suite’in sağladığı avantajlar;

  • Video performansı için en gelişmiş video ölçümü ve raporlarını elde edebilme
  • Mobil ziyaretçileri doğru bir şekilde tanımlayabilme
  • Web 2.0 araçlarının verimliliğini test edebilme
  • Detaylı trend raporları alabilme
  • KPI’ların beklentileri karşılama durumuna göre otomatik bildiriler hazırlayabilme

SATIŞ EKİBİMİZE ULAŞIN!

Web Analiz Danışmanlığı hakkındaki sorularınıza cevap veya daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Uzmanlarımızdan daha detaylı öneriler almak veya atölye çalışmalarımızdan birine katılmak mı istiyorsunuz?

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz e-posta adresinizi yazınız.
Firma bilgilerinizi giriniz
Mesajınızın konusunu seçiniz.
Projenizi detaylandırın

HERŞEY BİR FİKİRLE BAŞLAR…

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım geliştirme ve uygulama entegrasyonu bize rekabetçi bir avantaj sağladığı gibi yazılım mühendislerimize de yüksek talep gören yetenekler geliştirme ve teknolojik yetkinliklerini artırma fırsatı verir.

” Zamanın ötesinde birşeyler üretmek için, limitsiz bir düşünce yapısı gereklidir. “

HİZMETLERİMİZ

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama, şirketlerin pazarda bilinirliklerini artırmak, kullanıcıları ve/veya tüketicileri ile interaktif ilişkiler kurmasına yardımcı olmak amacıyla sağlanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu alanda deneyimli bir ekibe ve çok çeşitli pazarlama ödüllerine sahip olan The Web Pro, şirketlerin pazarlama stratejileri doğrultusunda öne çıkarmak istedikleri ürün ve hizmetlerine ilişkin oyunlar, kampanyalar, mikro siteler tasarlayıp geliştirmektedir.